Главная  »  Полезные советы  »  Названий спосіб отримати відмінний секс із новим партнером

Названий спосіб отримати відмінний секс із новим партнером


Експерт з відносин Годсон: для відмінного сексу потрібно прислухатися до бажань партнера.

Експерт із відносин Сьюзі Годсон назвала головний спосіб отримати відмінний секс з новим партнером. Для цього потрібно дослухатися його бажань, пише вона в авторській колонці для видання Irish Examiner.

Дівчина, яка звернулася до неї по пораду, пояснила, що нещодавно почала зустрічатися з новим чоловіком. «Він прекрасний, але думає, що знає все, особливо у ліжку. Я намагалася показати йому, що мені подобається, і тактовно пояснити, що сексуальні уподобання його колишніх можуть не підходити мені. Але він все ще не розуміє цього», – розповіла вона.

У відповідь Годсон зазначила, що зазвичай «прекрасні» чоловіки досить розумні та розуміють, що сексуальні уподобання у всіх людей різні.

***
Сексуальний досвід — це певна міра переданий навичка, але різні люди люблять різні речі і по-різному реагують на ті самі види стимуляції.

На думку Годсон, ці відмінності частково роблять нові відносини такими захоплюючими. Дізнатися, як зробити одне одному задоволення, — виклик і нагорода, впевнена вона. Для цього обидва партнери мають бути відкритими, сприйнятливими та готовими вчитися.

Годсон пояснила, що передача інформації під час сексу, як правило, є інтуїтивною. Оскільки тіло реагує на сексуальне задоволення безліччю видимих і чутних способів, досить легко зрозуміти, чи ви на правильному шляху.

*** Геніталії подають очевидні сигнали про збудження, але почервоніння шкіри, тріпотіння повік, стогін задоволення або зітхання захоплення є цінною ознакою того, що ви робите все правильно.

Годсон нагадала, що люди загалом і жінки зокрема гостро реагують на сексуальну критику. Через це їм важко відверто говорити, що подобається в ліжку, а що ні. Однак, на думку експерта щодо відносин, іншого шляху немає. Якщо секс не приносить задоволення, не можна мовчати і побоюватися зачепити почуття партнера, інакше нічого не зміниться.

"Заради відмінного сексу потрібно вміти налаштовуватись на бажання партнера. Ваш містер Всезнайці не вловлює ваші сигнали. Це не дуже добрий знак. Якщо він не слухає вас зараз, то ще менше шансів, що він зробить це пізніше", - зазначила Ґодсон.

Раніше Сьюзан Годсон дала кілька порад жінці, позбавленої оргазмів. Вона рекомендувала їй розповісти партнерові про свої уподобання.

P/S: Ми пропонуємо від нашого партнера, статті - Як знайти роботу в США, ТОП-7 сайтів для пошуку,  А також, Як відкрити свій магазин і який? ЄС повністю замістив російський газ, і скоріш завсе надовго.