Главная  »  Полезные советы

Полезные советы

Як перестати думати про людину, яку любиш?


Спочатку після розлучення з коханою людиною думки постійно повертаються в той час, коли ви були разом. Здається, що забути його та розпочати нове життя просто неможливо. Проте треба взяти себе в руки і йти далі, викинувши з голови всі думки про минуле. Зробити це нелегко, але цілком реально. У статті розказано про те, як перестати думати про людину, яку любиш, наведено дієві поради психологів та рекомендації щодо цього.

Як утримати чоловіка?


Знайти чоловіка своєї мрії – це не досягнення мети. Вам необхідно створити хороші умови, в яких ви обоє почуватиметеся комфортно. Для цього необхідно знати, що люблять чоловіки і що важливо для сильної статі у стосунках.

Як жінці кинути пити самостійно?


Алкоголізм у сім'ї – це завжди трагедія. А жіноча – горе подвійно. Адже жінка за природою мати і покликана дбати про сімейний осередок. Якщо дружина п'є, це загрожує розпадом сім'ї та й близьким весь час доводиться дуже важко. На жаль, за статистикою все більше представниць прекрасної статі втягуються в алкогольну залежність, причому незалежно від їхнього соціального статусу.

Як утримати коханого поряд?


Відносини дуже складна система, що складається з радісних та сумних подій, перемішаних побутовими складнощами та романтичними миттєвостями. Коли жінки починають зустрічатися з протилежною статтю, вони заздалегідь уявляють, як складеться їхнє майбутнє, скільки народиться дітей, і де всі житимуть.

Детские золотые кулончики: идеальный подарок и милое украшение


Современных детей достаточно сложно удивить подарком: огромные мягкие игрушки, многофункциональные крутые роботы, гаджеты и компьютерные игры присутствуют в жизни каждого ребенка. Но, покупая подарок, хочется именно удивить и порадовать. Тут на помощь придут золотые детские кулоны.

Як справити гарне враження та відкинути хвилювання?


Зробити гарне враження та звільнитися від хвилювання найчастіше можуть виявитися непростими завданнями, але за допомогою кількох стратегій та практик можна впоратися з цими почуттями. Ось кілька порад, які допоможуть вам справити гарне враження і впоратися з хвилюванням:

Як стати керівником у чоловічому колективі?


Успішність та прибутковість бізнесу залежить від ефективності управління. Що заважає керівнику підтримувати хорошу атмосферу у колективі та налаштовувати співробітників на продуктивну роботу? Поширені помилки, про які ми вирішили поговорити у цій статті та запропонувати шляхи вирішення. Послідовно виправляйте одну за одною, щоб досягати амбітних цілей.

Поради як швидко кинути пити?


Далеко не кожній людині, яка раніше зловживала алкогольними напоями, легко витримати тверезий стан. У деяких виникає болісна тяга до спиртного, бажання відразу ж пропустити "чарочку-другу". Тим же, хто твердо та впевнено став на тверезий шлях, можуть допомогти такі поради.

Як зміцнити шлюб?


Робота зі зміцнення шлюбу вимагає зусиль подружжя.
Шлюб це зовсім не просто. Це підтвердять усі люди, які перебувають у шлюбі, а також ті, хто колись у ньому був. Рано чи пізно у подружжя починають накопичуватися взаємні образи та претензії.


Як налагодити сімейні стосунки?


Сімейні відносини - це одна з найважливіших і значущих сфер у житті кожної людини. Вони є основою для будівництва щасливого та успішного майбутнього.

Не закривається пластикове вікно з режиму провітрювання, що робити?


Якщо верх віконця не виходить закрити, є ймовірність, що вийшли з ладу ножиці. Це елемент фурнітури, розташований у верхній частині поворотно-відкидного механізму віконної конструкції, що працює на утримання склопакета у відкидному положенні. Ця деталь і двох частин.

Секрети краси - чуттєвість і жіночність


Перш ніж оточуючі оцінять внутрішній світ жінки, вони оцінять її зовнішній вигляд. Добре виглядати – не данина моді і не питання марнославства. Хотіти бути красивою та молодою – величезне мистецтво, володіти яким має кожна жінка, щоб своєю зовнішністю створювати в інших враження доглянутості та краси.

Як спокусити чоловіка та побудувати з ним стосунки?


Жінки завжди замислювалися про те, як привернути увагу чоловіка і зачарувати принца. Спокуса - непроста наука, але освоїти її може кожна дівчина. Навчившись цим навичкам, їх можна застосовувати протягом усього життя, залучаючи гідних та успішних чоловіків. Відносини – динамічний процес, який потребує постійного "підігріву".

Як вийти із запою самостійно?


Алкоголізм – проблема, що стосується багатьох людей, хоча деякі з них і не здогадуються, що залежні від алкоголю. Найпершою ознакою такої залежності є запою.

Як покращити своє життя?


Є теорії, згідно з якими людина це лише сума її звичок. На щастя, багато психологів із цим не згодні — але лише певною мірою.

 Страница 1 из 35