Главная  »  Полезные советы  »  Тренування сексуальності: ефективні поради для жінок

Тренування сексуальності: ефективні поради для жінок


Сексуальність – це внутрішній стан. Воно лише підкріплюється зовнішністю, але не замінюється нею. Іноді навіть дивовижні жінки залишаються практично без уваги чоловіків. Вся справа у відсутності тієї самої глибинної сексуальності. Коротка спідниця та яскравий макіяж можуть приховувати невпевненість у собі. А емоційний настрій швидко стане помітним для чоловіка.

Якщо у вас немає уродженої сексуальності, її можна розвинути. Цю якість тренують так само ефективно, як і м'язи у спортзалі. Головне – не гнатися за якимось стандартом. Не потрібно просто копіювати актрису, співачку чи сусідку. Важливо проявити індивідуальність, трохи підкоригувати ставлення себе і оточуючим.

Сексологи та психологи виділяють кілька ключових рекомендацій, що сприяють розвитку сексуальності. Що ж це за поради?

Сміливо фантазуйте.
Не треба соромитися думок про секс. Сміливо мрійте про близькість з чоловіками, ідеальні кавалери, відверті експерименти. Такі думки допомагають внутрішньо розкріпачитися. Пізніше це проявиться і відкритості під час спілкування.

Будьте реалістичні.
Невпевненість часто спричинена завищеними вимогами до себе. Хто вам сказав, що для сексуальності потрібні ноги від вух та груди третього (або будь-якого іншого) розміру? Кожна людина індивідуальна. Ще раз нагадуємо, що сексуальність прихована всередині. Якщо від вас віятиме спокусою, фізичні особливості стають другорядними.

Намагайтеся покращити те, що піддається змінам. Наприклад, одягайте взуття на високих підборах або купіть сукню, що підкреслює переваги фігури. Про все інше просто не турбуйтеся.

Стримайте сором'язливість.

Усім жінкам хочеться чути компліменти. Ось тільки деякі дами мало не знепритомніють, як тільки почують похвалу їхніх вуст чоловіка (особливо привабливого). Це вже зайве. Потрібно навчитися приймати компліменти спокійно та з гідністю. Адже ви й самі впевнені у своїй красі, кмітливості та хорошому смаку, чи не так?

Позбавтеся постійної тривожності.
Постійні переживання через зовнішній вигляд можуть перерости у справжній психічний розлад. Не потрібно щохвилини дивитися в дзеркало, поправляти зачіску і струшувати невидимі порошинки з сукні. Ви зазирнули у дзеркало перед виходом із дому? Переконалися, що все гаразд? Ось і чудово - сміливо вирушайте на вечірку чи прогулянку. Думайте про щось приємне замість постійної тривожності.

Не соромтеся розмов про секс.
Якщо інтимні теми вганяють вас у фарбу навіть під час звичайної розмови, як же ви випромінюватимете щиру сексуальність? Тренуйтеся вимовляти слова на кшталт «оргазм» і «клітор» перед дзеркалом, якщо соромитеся згадувати їх у розмові. А потім намагайтеся плавно переходити до спокійного спілкування на інтимні теми.

Будьте доглянутою жінкою.

Акуратний зовнішній вигляд не тільки робить вас більш бажаним в очах чоловіків. Він ще й дарує вам впевненість у собі. А коли ви випромінюєте спокійну гідність, кавалери злітаються як метелики на вогник. Можна дотримуватись різних стилів в одязі, взутті, аксесуарах. Але в будь-якому випадку обов'язковим є ретельний догляд за тілом.

Вивчайте своє тіло.
Щоб навчитися отримувати насолоду від сексу, потрібно добре знати своє тіло. Де знаходяться ерогенні зони? Як саме на них вплинути? Від чого виникає дискомфорт? На ці та інші питання легко отримати відповіді навіть без допомоги партнера. І тоді фізична близькість із чоловіком стане особливо приємною.

Мастурбація зміцнює нейронні зв'язки між нашими геніталіями та ділянками мозку, які відповідають за сексуальні відчуття та задоволення. Самозадоволення тренує ці зв'язки, роблячи вас більш розкутою та готовою до яскравих оргазмів.

Дбайте про здоров'я.
Хронічний стрес може підірвати сексуальне бажання, навіть якщо ви дотримуєтеся всіх вищезгаданих рекомендацій. Кортизол, гормон стресу, погано діє на мозок та тіло. Це може призвести до послаблення імунітету, розладів настрою, збільшення ваги, проблем зі сном та пам'яттю, погіршенням концентрації уваги. Страждає і лібідо. Все це зовсім не сприяє розвитку сексуальності. Тому турбота про здоров'я завжди має бути на першому місці у списку пріоритетів.

P/S: Наша компанія пропонує

онлайн корпоративні тренінг з продажу В2В

, а також і

онлайн тренінги з продажу

, по мотивації продавців. Також, ви можете переглянути, відео тренінг активні продажі, нового покоління.