Правильне меню мами сприяє збереженню її організму в нормі і повноцінному розвитку дитини. Намагайтеся вести здоровий спосіб життя, щоб багаторазово збільшити власні шанси на перебування в чудовому настрої, подарувати собі гарне самопочуття, народжувати дітей без відхилень, мати гарне тіло і стійко протидіяти патологій.
Буряк
Ідеальний баланс мікроелементів в складі даного продукту харчування важливий для нормального розчинення кальцію. Страви з буряком корисні, так як суттєво покращують стан при гіпертонії, підтримують функціонування печінки, захищають нирки і жовчний міхур. Розведеним буряковим соком можна знизити підвищену температуру. Рекомендуємо включити в харчування чудовий салат, який зустрічається в кухні прихильників сироїдіння, призначається для очищення крові і зміцнення організму в цілому. Блюдо включає сирі терті овочі в рівних кількостях: буряк, морква і капуста.
В якості заправки може виступати яблучний оцет, свіжий лимонний сік, натуральний мед або соняшникову олію. Відмінною прикрасою ягідки смородини або журавлини.
Дізнайтесь, як робити маски і скраби для зони декольте, а також, як зробити обгортання в домашніх умовах?
Гарбуз
Цей найлегший продукт, безперечно, добре діє на загальний організм матері і дитини, так як прекрасно відбивається на травленні і сприяє своєчасному звільненню тіла від зайвої рідини. Всім відомо, що м'якоть гарбуза містить в собі велику кількість вітамінів і цілий набір мінералів, необхідних для майбутніх мам.
Більшу частину продукту становить вода, тому він наділений сечогінну потенціалом. Помічено, що гарбуз характеризується потогінну дію і протизапальний ефект. Вживши 100-грамову порцію такої їжі, жіночий організм отримує всього 23 ккал.
Гарбуз знадобиться вам і після пологів. Радимо ввести свіжий гарбузовий сік в раціон дитини з півроку. Почавши з малих порцій, регулярно включайте напій в харчування. В ідеалі меню немовляти має розроблятися разом з спостерігає педіатром. Яблука Багаті залізом яблука жінкам потрібно вживати регулярно. Постійне поїдання яблук забезпечує нормальне засвоєння жирів і білків. Вважається, що наявність в раціоні цього продукту допомагає поліпшити функціонування імунної системи і поставляє в організм масу потрібних елементів.
Закликаємо вагітних стежити за здоров'ям і піклуватися про життєво важливих органах. Вибудовуючи систему правильного харчування, спробуйте їсти щодня 2-3 яблучка Антонівки, це дозволить нормалізувати відсоток холестерину в печінці. Банани Кажуть, що банани допомагають жінкам захистити шкіру від передчасного старіння, впливають на виробництво в організмі серотоніну, нормалізують тиск, підтримують нормальну роботу серця і добре діють на судини. Живильні і смачні банани поповнюють дефіцит калію, нормалізують апетит, допомагають знімати набряки. Повірте, що часте вживання бананів можна порівняти з ефектом від препаратів-антидепресантів, тому що реально допоможе вам вийти зі стресової ситуації і не створювати нові приводи для хвилювання.