Главная  »  Полезные советы  »  Брендовий одяг для новонароджених: і мамам спокійно, і дітям зручно

Брендовий одяг для новонароджених: і мамам спокійно, і дітям зручно


Що необхідно новонародженій маленькій людині, крім маминої любові і турботи? Звичайно ж, дитячий одяг! Адже якщо раніше дітки задовольнялися пелюшками, то сучасні немовлята на таке не згодні! Нинішні малята починають з цікавістю вивчати навколишній світ набагато раніше, а тому і одягати їх треба відповідно. Поради, який купити одяг для новонароджених, дає інтернет магазин https://nestling.com.ua/ua/catalog/odezhda-dlya-novorozhdennykh/, в каталогах якого представлені гарні дитячі речі для малят до року, маленьких хлопчиків та дівчаток.

Ні — дискомфорту дитячого одягу

Як відомо, до гардеробу, призначеному малюкам у віковій категорії «0», пред'являються особливі вимоги. Крім того, що одяг для новонароджених має бути красивим, його якість не повинна викликати сумнівів. Саме тому батьки купують немовлятам товари від світових лідерів швейної індустрії. Адже це — гарантія, що речі, які ви надягнете на маленьку дитину, не стануть причиною алергії або дискомфорту. В такому одязі немовля буде відчувати себе комфортно, а мама не стане турбуватися про самопочуття маляти.

В дитячих інтернет магазинах України ви знайдете товари для дітей від найбільших світових виробників — таких як Carter's, H & M, Next, Disney та інших. Будучи знавцями в одязі для немовлят, ці торгові марки піклуються про здоров'я і гарний настрій малюків. Продукція цих брендів виготовляється або з натуральних тканин, або з безпечних синтетичних матеріалів, які мають ті ж властивості, що й бавовна. А одяг для немовлят не тільки надзвичайно м'який на дотик, але і прострочений непомітними швами, які не травмують ніжну і чутливу шкіру немовляти. Брендовий дитячий одяг для новонароджених робить малюків спокійними, а їх батьків — щасливими.

Мамам зручно, новонародженим приємно

Для зручності мам, яким багато разів у день доводиться переодягати новонародженого малюка, міняти йому підгузник, передбачені маленькі, але приємні деталі. Велика кількість кнопок і горловина із запахом на дитячому боді або на чоловічку робить процес переодягання маляти блискавичним. Адже «легким рухом руки» одягнений малюк перетворюється в напівголого! Ось чому таку популярність має сучасний одяг длянемовлят. Вибравши для новонародженої дитини подібні речі, ви заощадите і час, і нерви.

Що стосується бодіків для новонароджених, їх часто комплектують в набори «4 в 1», що дуже зручно і вигідно. У дитячих боді є моделі з коротким рукавом для теплих місяців, із довгим рукавом для холодної пори року. А чоловічки або сліпи бувають із закритими та з відкритими стопами.
Користуються попитом набори слинявчиків для немовлят (куди ж без них!), шкарпетки і дитячі шапочки.