Главная  »  Детские болезни  »  ДНК тест на батьківство та на наявність хромосомних захворювань дитини у Києві

ДНК тест на батьківство та на наявність хромосомних захворювань дитини у Києві


ДНК діагностика тільки набирає обертів і все активніше використовується не тільки в сучасній медицині, а й інших сферах життєдіяльності людини. І медики, і їхні пацієнти все краще розуміють, що ДНК-тестування відкриває масу можливостей щодо отримання різноманітної інформації.

Сьогодні в Києві працюють десятки клінік і лабораторій, що пропонують послуги з проведення ДНК діагностики. Кожна людина може відкрити таємничу завісу і дізнатися трохи більше про власні генах.

Як проводиться ДНК діагностика?

Методики з вивчення генів активно використовуються не тільки в мед сфері, а також в юридичній практиці і навіть криміналістиці. Найбільш часта причина проведення ДНК-тестів - визначення батьківства. Порівняння ДНК дитини і потенційного батька дає можливість визначити ступінь спорідненості і з точністю до 99% відповісти на питання, чи є передбачуваний батько біологічним батьком дитини.

Деякі лабораторії і мед центри проводять ДНК тестування на батьківство не тільки після народження дитини, але і на етапі вагітності.

Точність діагностики визначається не тільки кваліфікацією медичного персоналу, що проводиться дослідження і наявністю спеціального обладнання, а також достатністю отриманого для аналізу матеріалу.
Саме тому надзвичайно важливо, щоб паркан венозної крові проводився безпосереднє в медичному закладі, де буде виконуватися дослідження.

Склад ДНК молекул однаковий в різних клітинах людського організму. Тому, крім венозної крові, матеріалом для дослідження можуть виступати й інші зразки - волосся, нігті, клітини епітелію. У разі дотримання технології достовірні результати ДНК-діагностики будуть гарантовані незалежно від досліджуваного матеріалу.

Якісна ДНК діагностика в лабораторії "Медичного центру ІГР"

ДНК-діагностика - складний процес, який проводиться в кілька етапів і вимагає застосування високотехнологічного обладнання, спеціальних реактивів. Саме тому невеликі лабораторії і медичні центри рідко проводять ДНК-діагностику.

Однією з провідних клінік Києва, яка проводить генетичну діагностику в лабораторії igr-lab.com.ua є "Медичний центр ІГР". Спеціалізований медичний заклад має в своєму розпорядженні все необхідне для проведення досліджений і отримання достовірних результатів.

Для чого необхідні ДНК тести?

Особливість ДНК-тестів полягає в тому, що вони дозволяють дізнатися про хвороби, які у пацієнта ще не проявилися, але при збігу деяких обставин і впливі окремих факторів можуть заявити про себе і серйозно похитнути здоров'я людини.


ДНК-діагностика дає можливість визначити:

  • захворювання, які не визначаються за допомогою інших діагностичних методів;схильність до виникнення будь-яких патологій (наприклад, схильність до онкологічних захворювань або відхилень у психіці);
  • індивідуальну непереносимість медикаментів;схильність до таких згубних звичок, як алкоголізм і куріння;
  • ймовірність розвитку ускладнень при вагітності;ризик народження дитини з генетичними аномаліями і важкими патологіями;
  • ймовірність розвитку ускладнень з боку здоров'я при важких фізичних навантаженнях;можливі причини ненастання вагітності природним шляхом і т. д.

У разі, якщо на світло вже з'явилася дитина з тяжкою уродженою патологією, саме ДНК-тест дозволяють відповісти на питання, що ж стало причиною аномалій і підібрати максимально ефективне лікування.

Цікавить ДНК тест на батьківство або наявність можливих хромосомних захворювань плода - сміливо звертайтеся до лабораторії медичного центру IGR. Наші фахівці докладніше розкажуть про переваги та можливості генетичної діагностики, підкажуть, як підготуватися до здачі того чи іншого аналізу.