Главная  »  Календарь беременности  »  Календар вагітності: чи не пропусти найважливіше

Календар вагітності: чи не пропусти найважливіше


Звичайно, такий календар вагітності дає лише загальне уявлення і інформацію про розвиток плода, однак, всі жінки знайдуть для себе масу корисних порад на кожному етапі вагітності.

Мало хто з жінок знає точну дату зачаття, але майже всі можуть сказати, коли почався останній менструальний цикл. Це точка, від якої зазвичай ведеться відлік вагітності. Для більшості жінок найбільш ймовірний період запліднення (овуляції) лежить в середині їх місячного циклу, інакше кажучи, за два тижні до початку наступного менструального циклу. Виходячи з цієї дати, вагітність триває близько 280 днів, або 40 тижнів, від початку останнього менструального циклу.

І хочеться для дівчат, жінок, зробити подарунок, 50% знижка на тренінг складська логістика Київ, а також, на інші семінари з логістики в Києві, та по всій Україні.


Переваги календаря вагітності
Календарі вагітності по тижнях набули поширення серед майбутніх мам, саме завдяки своїм перевагам. Адже всім вагітним не тільки цікаво, що відбувається з жіночим організмом і з малюками, а й корисно. Виходячи з даних календаря, можна дізнатися, коли і чому відбуваються ті чи інші зміни.

Організованість. Деякі з майбутніх мам відчуває розгубленість, вперше дізнавшись про свій новий статус. Календар вагітності здатний привнести якийсь острівець стабільності в житті жінки, яке починає змінюватися в зв'язку з її новим «цікавим» положенням. Вагітна жінка буде знати, що її чекає і тому буде готова, нехай і частково, до цього.

Можливість планувати. Планування - одна з важливих умінь в нашому житті, якщо хочеться бути організованою і багато чого встигнути. Календар вагітності легко допоможе тобі планувати свій час. Можна буде подивитися в календар і дізнатися, на якому етапі вагітності краще поїхати відпочивати, коли саме попередити керівництво на роботі, ти йдеш в декретну відпустку, коли настане приблизна дата пологів.

Інформація. Багатьом жінкам важливо знати, до чого потрібно бути готовою на кожному тижні вагітності, з чим доведеться зіткнутися, календар вагітності допоможе тримати руку на пульсі і бути в курсі всього, що відбувається з організмом. Також завдяки календарю майбутня мама буде представляти, яка зараз її дитина, скільки вона важить, який у неї зростання. Всі вагітні з нетерпінням чекають, коли можна буде дізнатися стать малюка, цікаво буде почитати, що дитина вже вміє, як відчуває маму і як потрібно ставитися до різних проявів з боку свого «вагітного» тіла.

Не пропусти найголовніше. З перших днів вагітності в організмі жінки починаються дивні зміни. Щоб не пропустити нічого важливого і цікавого, записуй все, що тебе хвилює в свій власний календар вагітності. Розширення календар і перетвори його в щоденник або «бортовий журнал» веди докладні записи всього, що відбувається. Можна вклеювати фотографії з УЗД, писати вірші і малювати квіточки. Навіть можна копіювати результати аналізів і робити виписки з різних джерел на майбутнє.