Главная  »  Зачатие  »  Тривалість дії таблетки Віагра

Тривалість дії таблетки Віагра


Тривалість дії таблеток віагри

Віагра - ліцензований препарат для лікування потенції, який є дуже ефективним і широко затребуваним серед чоловіків різного віку.

Головна речовина засобу силденафіл цитрат надає блокуючу дію на хімічну речовину, що провокує відтік крові від м'язів статевого члена. Сприяючи збільшенню припливу крові до пеніса, препарат тим самим викликає природну ерекцію.

Віагра блокує активність ферменту ФДЕ 5, завдяки чому більша частина хімічних речовин, які беруть участь у виникненні ерекції, не руйнується і м'язи статевого члена розслабляються. Кров вільно приливає до органу і ерекція підтримується тривалий час.

Препарат не є штучним стимулятором і його дія безпосередньо залежить від сексуального збудження в головному мозку.

Ефективність засобу

Багатьох цікавить питання, скільки діє таблетка Віагри? Адже не завжди є можливість точно розрахувати час початку статевого акту і чоловіки побоюються неприємного конфузу, у разі швидкого припинення ефекту від прийому засобу. Згідно з проведеними дослідженнями, в більшості випадків таблетка Віагри починає діяти через 30 хвилин. У деяких чоловіків потужний ефект спостерігався вже через 15 хвилин після прийому препарату. Працють ліки протягом 4 годин і протягом усього цього часу ерекція підтримується за умови сексуальної стимуляції.

Через 2 години після вживання таблетки Віагра ефект знижується, але не пропадає повністю. Щоб підсилити дію засоби, рекомендується приймати препарат на голодний шлунок, не поєднувати з алкогольними напоями і жирними стравами, які здатні вплинути на роботу речовин, що містяться в Віагрі.

Скільки діє таблетка Віагри, може залежати від різних чинників, таких як:

  •     вік чоловіків;
  •     ступінь вираженості еректильного розладу;
  •     статура;
  •     особливості функціонування травної системи;
  •     індивідуальна чутливість до складових компонентів.


Деякі представники сильної статі, що використовують Віагру, відзначали її значну тривалість дії - до 10 годин. Однак, такий результат від застосування препарат спостерігається далеко не у всіх, тому при опису властивостей таблеток приймається до уваги середній показник тривалості ефекту – 4 години.

Придбати дженерики віагри можливо на сайті viprost.com.ua по дуже вигідним цінам. Також на сайті передбачені бонуси кожному клієнтові купуючи від 10 таблеток будь-якого препарату  на вибір