Главная  »  Полезные советы  »  Про що говорить жіноча сумочка

Про що говорить жіноча сумочка


Без сумочки просто як без рук, адже саме в ній лежить все, що може знадобитися в повсякденному житті. До того ж, зараз жіночі сумки купити дешево можна в будь-якому інтернет-магазині. Сумочки мають ще й досить дивну властивість, оскільки при уважному вивченні кольору, розміру, форми і вмісту, можна з упевненістю сказати, що на умі безпосередньо у самої дівчини.

Форма і розмір

Великі сумки видають цілеспрямованих та активних осіб, які цінують практичність і роблять все можливе, щоб охопити якомога більше сфер. Маленька сумочка оптимальна для дівчат, які знають собі ціну. Вони звикли носити тільки те, що треба їм тут і зараз, вміють позбавлятися від усього зайвого.

Строгі форми з жорсткою лінією – для дівчат, які звикли, щоб все було зрозуміло. Ідеальне рішення для консервативних людей. Сумки-мішки належать відкритим і комунікабельним дівчатам. Вони цінують комфорт, не люблять конфлікти і позитивно ставляться до світу. Химерні форми сумки означають, що перед вами знаходиться ексцентрична особа, яка звикла перебувати в центрі уваги. Такі люди дуже ранимі і ніколи не переносять всередині себе критику.

Колір і характер

Чорні сумочки є обов'язковим атрибутом консервативних жінок. Вони досить замкнуті і дуже добре розбираються в людях. В їх колі кілька людей, але всі вони перевірені і ніколи не підведуть. Соковита і помітна палітра – прерогатива активні і яскраві дівчата, які відрізняються вибуховим характером і буйним темпераментом. Не рідко їх звинувачують у запальності та різкості.

Приглушений відтінок яскравого кольору характерний для жінок, яким важливо підкреслити індивідуальність, але не хочуть привертати надто багато уваги з боку оточуючих. Такі дівчата чудово знають, чого вони хочуть, і будуть направлятися до намічених цілей незважаючи ні на які причини. Постільні тони – ніжна і романтична особа, яка володіє тонкою душевною організацією.

Як носить і що це значить?

За ручку сумочку носять консервативні жінки, які вимогливо ставляться до оточуючих і себе. Цінують грунтовність і стабільність, тому тактовні і пунктуальні. Якщо носять сумочку на плечі, а рука висить нерухомо і опущена, тоді це впевнена дівчина, яка любить перебувати в центрі уваги і не готова долати труднощі, щоб досягти своєї мети. Якщо рука рухається в такт до кроків, тоді особистість має легкий характер, прагне до нових відчуттів.

На згині ліктя носить сумку розсудлива особа, яка господарча і вміє реально дивитися на речі. Під пахвою носить сумочку замкнута особа, яка не схильна до емоціям.

Знаючи ці нюанси, вже при першому знайомстві з дівчиною, ви будете знати, яким характером і вдачею вона має, тому простіше буде знайти спільну мову.