Главная  »  Худеем вместе  »  Що їсти, щоб швидко схуднути

Що їсти, щоб швидко схуднути


Е така дієта для живота, вона  допоможе вам зробити живіт пружним і плоским, позбавитися зайвих складок на боках. Як це зробити? Дуже просто.
 
1. Відмовтеся від солі, вживайте трохи менше продуктів, від яких округлюється живіт (білий хліб, тістечка, здоба і т.д.).
2. Їжте помалу і регулярно.
3. Споживайте більше лимонного соку, апельсинів і крес-салату.
4. Пийте більше води і менше кави.
Зразкове меню дієти для живота: сніданок: 125 грам дієтичного йогурту, апельсин. Або: яйце некруто, два хрусткі хлібці; обід: 250 грам курячого м`яса без шкіри або риби, овочевий салат; вечеря: біфштекс, приготований на грилі або на сухій сковороді, 75 грам пареної квасолі, апельсин.
Закуски (кожен день—два): шоколадний батончик; тарілка супу без м`яса (краще овочевого). Обід і вечерю можна міняти місцями, якщо вам так більше подобається або якщо ви не любите одноманітності.
 
Дієта для живота, проте, не підійде ледачим людям, оскільки, дотримуючись її, потрібно ще і виконувати вправу, описану нижче:
 
1. Сядьте на стілець, випряміть спину, притисніть ступні до підлоги.
2. Витягніть вперед руки, опустіть підборіддя. Видихніть.
3. Напружте живіт і поволі нахиліться вперед, прагнучи торкнутися підлоги.
4. Вдихніть, видихніть, поверніться в початкове положення.
 
Починати потрібно з 5-ти разів, а після поступово збільшуйте цю кількість.

В следующих статьях мы расскажем Вам, что на похудение форум и как научиться целоваться, а также где находится детская клиника и том, что такое мастопатия лечение для многих людей.